Залишити відгук про аптекуПрограми для клієнтів

 

 

«Дисконтно-бонусна програма»

 

Наша дисконтно-бонусна програма передбачає шість рівнів:

  • -3% надається при купівлі медикаментів на суму від 500 грн. та видається індивідуальна (персоніфікована) дисконтна картка;
  • -4% надається при купівлі медикаментів на суму від 5000 грн. чи накопиченні цієї суми на існуючій картці;
  • -5% надається при купівлі медикаментів на суму від 15000 грн. чи накопиченні цієї суми на існуючій картці;
  • -6% надається при купівлі медикаментів на суму від 30000 грн. чи накопиченні цієї суми на існуючій картці;
  • -7% надається при купівлі медикаментів на суму від 60000 грн. чи накопиченні цієї суми на існуючій картці.

Інформацію про суму накопичення на Вашій карті Ви можете дізнатися в касі аптеки.

Дисконтно-бонусна програма діє у всіх аптеках мережі «ЄВРОАПТЕКА»

«Аббот кард»

 
Соціальна програма «АбботтКард» дає можливість пацієнтам придбати лікарські препарати за доступною ціною. Воспользоваться предложением можуть только владельцы карт программ Abbott card.
Як отримати картку програми Abbott card?
Карта видається одноразово паціенту лечащим лікарем. Карту нельзя передавати в користуванні другому паціенту. Після активації (активація відбувається після здійснення першої покупки) покупцем стає учасником програми «Abbott card».
Більше інформації про соціальну програму Аббот кард, Ви можете знайти на сайті: http://apt.hepacourse.com.ua/ru/

«Терапія плюс»

 

«Терапія Плюс» - програма, націлена на підтримку пацієнтів з хронічними захворюваннями в таких областях, як кардіологія, ендокринологія, пульмонологія, психіатрія та онкологія.Ця програма призначена для лікування хронічних захворювань ефективним та високоякісним. Успіх лікування залежить від тривалого й регулярного прийому препаратів, призначених лікарем. Часто буває так, що високоефективні препарати дають перші результати досить швидко - симптоми хвороби пропадають або стають менш вираженими. Це тимчасова облегченість призводить до беспечності: людина вважає, що більше немає необхідності продовжити прийом ліків. Так само відомо, що саме з-за високої вартості багато пацієнтів зупиняють лікування або змінюють призначений препарат на більш дешевий, який може виявитися не такий ефективним.Для кожної препарату, який бере участь у програмі, визначається відповідна схема начислення скидів. Скидка надається власникам пластикових карток «Терапія Плюс», які виділяються пацієнтам безпосередньо лікарем установ охорони здоров'я.Більше інформації Ви можете знайти на сайті: https://terapiaplus.com/terapiaplus/page/about/

«LIKI24»

 

liki24 -  веб-портал по пошуку, резервуванню та купівлі ліків та засобів медичного презначення. При резервуванні медикаментів через даний портал отримуєте вартість на 5% нижчою від роздрібної вартості.

«Меді Кард»

 

Медікард - це медико-соціальний проект, організований за підтримки провідних європейських фармацевтичних виробників.

Суть проекту полягає в продажу кінцевим споживачем високоякісних дорогих лікарських засобів тривалого застосування за більш доступною, пільговою ціною. При призначенні курсу лікування лікар вручає пацієнтові стартовий пакет, який містить інформацію про програму, карту і перелік авторизованих аптек, в яких можна зробити покупку зі знижкою.Переваги програми Медікард для пацієнта:

 • Пацієнт отримує право на купівлю призначених препаратів зі значною знижкою, що зростає пропорційно курсу лікування і є залежною від вартості і показань медпрепарату.

• Постійний доступ до безперервного тривалого лікування ефективними, дорогими препаратами за пільговою ціною.

"Доступні ліки"

 
Урядова программа реімбурсації – механізм повної або часткової оплати лікарських засобів, що включені до деталізованого опису з бюджету.

"Інсуліни"

 
Урядова программа реімбурсації на інсуліни – механізм повної або часткової оплати 73 типів інсулінів, що включені до деталізованого опису з бюджету.

"Пільга Viber"

 

Пільга "Viber" - при замовленні лікарських засобів або засобів медичного призначення через соціальну мережу viber, клієнт автоматично отримує знижку у 5% від роздрібної ціни у аптеці.

Номер для замовлення через Viber- +38 (097) 526-10-00

Портал "Yod.ua "

 

YOD.ua - це безкоштовний  медичний інтернет-сервіс, створений для того, щоб допомогти людям покращити своє здоров'я. Дозволяє резервувати медичні препарати у найдлижчій для Вас аптеці

Портал "tabletki.ua"

 
tabletki.ua- веб-портал по пошуку, резервуванню та купівлі ліків та засобів медичного презначення. При резервуванні медикаментів через даний портал отримуєте вартість на 5% нижчою від роздрібної вартості.

"Безготівковий розрахунок"

 

Фармацевтична мережа «Євроаптека» відпускає будь-які товари за БЕЗГОТІВКОВИМ РОЗРАХУНКОМ

З видачею усіх необхідних документів:

- рахунки, накладні;
- податкові накладні (зареєстровані);
- сертифікати та гігієнічні висновки (при необхідності).

Довідка: (0432)526-100