Залишити відгук про аптекуВакансія фармацевта та провізора - Євроаптека

Сучасний ринок медичних препаратів та інших лікувальних, косметичних, гігієнічних засобів дуже великий. Але пересічному громадянину дуже важко зорієнтуватися в цьому розмаїтті та зрозуміти, якому з товарів та засобів надати перевагу. Добре, коли потрібно знайти ліки, яки були призначені лікарем та вказані у рецепті. Але не завжди такий рецепт є. Людина може і не звертатися до лікаря, щоб дізнатися, наприклад, про засіб від зубної болі. Частіше знеболювальне купується безпосередньо в аптеці, виходячи з рекомендацій провізора або фармацевта, та тих засобів, що є в наявності. І в таких випадках багато залежить від рівня професійної підготовки співробітників аптек.

Щоб допомогти нашім клієнтам зорієнтуватися серед сучасних лікарських засобів, існуючих на ринку, надавати якомога кращі і розвернуті консультації, мережа «Євроаптека» залучає до роботи найкращих спеціалістів в Вінниці. Робота в аптеці мережі «Євроаптека» - це не тільки те місце працевлаштування, де можна отримувати гідну заробітну плату. Це місце, де можна рости професійно, постійно підвищуючи рівень своїх знань та досвіду, при цьому бути потрібними і корисними для людей.

Ми завжди знаходжуємось у пошуку кандидатів, які б хотіли отримати в Вінниці роботу в аптеці. По-перше, наша мережа постійно розширюється. Сьогодні є десять аптек, а незабаром їх кількість зростатиме в рази. По-друге, розширюється і асортимент, який представлений в нашій мережі. Відкриваються нові напрямки діяльності. Наприклад, окрім роздрібної торгівлі медикаментами, ми пропонуємо широкий спектр засобів для стаціонарів та міських лікарень. Цей напрямок роботи аптеки в Вінниці потребує окремих спеціалістів: фармацевтів, провізорів та інших. І ми з зацікавленістю розглядуємо усі резюме, які надходять до нашої мережі.

Якщо Ви мешкаєте в Вінниці і шукаєте роботу в аптечній галузі, Ви можете безпосередньо направити свою анкету резюме до нашого офісу. Навіть, якщо Ви молодий фахівець і тільки закінчили навчання, в мережі «Євроаптека» також є для Вас цікаві пропозиції.

Робота в нашій аптеці в Вінниці – це не тільки робота. Це повноцінне життя в дружному та злагодженому колективі. Це постійне підвищення професіонального рівня за допомогою участі у різноманітних корпоративних тренінгах та навчаннях. Це безкоштовне продовження сертифікату (точніше, за рахунок компанії). А, насамперед, це гарна нагода займатися улюбленою справою, мати гідну винагороду, бути впевненими в завтрашньому дні і бути потрібним людям. Приходьте до нашою мережі, ми на Вас чекаємо.