Залишити відгук про аптекуЄвроаптека - якісні ліки для Ваших дітей

Мережа «Євроаптека» - це сучасний та багатогранний постачальник різноманітних медичних і лікарських препаратів, заходів косметології та гігієни, інших товарів та послуг. Однією зі спеціалізацій, якій ми приділяємо значної уваги і відокремлюємо, як самостійний і цільовий напрямок роботи, є постачання та продаж лікарських і медичних засобів для самих маленьких українців. Можна так сказати, що «Євроаптека» - це ще й аптека для дітей.

Причин, з яких ми відокремили цей напрямок роботи, декілька. Аптеки для дітей відрізняються від усіх інших не тільки тим, що в них представлені окремі лікарські засоби. В такій дитячій аптеці повинні бути представлені комплексно всі необхідні товари, починаючи з повсякденних засобів гігієни малюків та закінчуючи асортиментом дитячого харчування. Так само і була створена наша система роботи, яка дозволила нам назвати «Євроаптеку», як аптека для дітей та їх батьків.

Починаючи з перших днів життя малюка, йому потрібні різноманітні речі. Молодим батькам дуже зручно знайти все необхідне, починаючи від підгузників та лікувальних чаїв, закінчуючи лікарськими засобами, засобами гігієни та іншими товарами, в одному місці. Окрім цього, кожна мати чи батько бажають бути впевнені, що купуючи той чи інший товар для малюка, вони отримують дійсно якісну пропозицію. А це може гарантувати лише система контролю, яка відслідковує роботу українських аптек, в тому числі і аптек для дітей.

Важливу роль у якісній роботі дитячої аптеки відіграють ті люди, які в ній працюють. Починаючи з фармацевтів та провізорів, які знаходять і закуповують якомога кращі дитячі товари та лікарські засоби, закінчуючи консультантами, які надають допомогу в нашому Довідковому центрі та безпосередньо в приміщенні аптек мережі. А ми дуже ретельно ставимося до підбору і підготовки нашого персоналу. Тому в нас існують окремі спеціалісти, працюючі виключно з дитячим асортиментом аптек.

Ми пропонуємо постачання дитячих препаратів та інших заходів не тільки для роздрібних покупців. Серед наших клієнтів з’являється все більш профільних дитячих закладів (садки, різноманітні школи, санаторії, лікарні та інші), яким конче потрібні високоякісні товари з наданням певних гарантій. Вся продукція, як дитячого, так і загального користування, що пропонується мережею «Євроаптека», має такі необхідні сертифікати і супроводжуючі документи. В нашій компанії застосовано систему внутрішнього додаткового контролю якості усієї продукції, яка надходить до продажу.

Усе це гарантує нашим клієнтам максимальний рівень якості обслуговування, а нам почесне звання аптеки для дітей.

Повернутись