Залишити відгук про аптеку7 продуктів, які продовжують життя

Сьогодні багато вчених в усьому світі намагаються пояснити механізм старіння і знайти способи збільшити тривалість життя. Звичайно, в цій галузі поки що ясно не все, але певні факти вже встановлені точно. Наприклад, доведено, що тривалість життя визначає не тільки генетика, але ще і спосіб життя, який включає в себе режим сну, наявність шкідливих звичок, фізичну активність і, звичайно, харчування.

 

Багато хто чув легенди про те, що існують чарівні заморські трави та інші продукти, які мають нереальні оздоровчі властивості. У той же час аналогічні особливості притаманні і нашим звичним продуктам харчування. Отже, що ж потрібно їсти, щоб продовжити своє життя і поправити здоров'я?

 

1. Капуста броколі

Броколі і інші хрестоцвітні овочі у великій кількості містять сульфорафан і інші антиоксиданти. Вони допомагають захистити клітини нашого організму від негативних явищ, який провокуються вільними радикалами. Таким чином, їх вживання - відмінна профілактика ракових захворювань. Краще вживати овочі в сирому вигляді, так як термічна обробка істотно знижує концентрацію корисних речовин.

 

2. Цільнозернові продукти

Цільне зерно вміщує в себе безліч цінних антиоксидантів, вітамінів і клітковини, що допомагає запобігти підвищенню рівня холестерину і цукру в крові, мінімізуючи ризик розвитку діабету. А один з видів цільного зерна - овес, володіє ще більш високими захисними властивостями, оскільки має в складі особливий антиоксидант, якого ви не знайдете в інших продуктах.

 

3. Ягоди

Ягоди - джерело вітамінів і мікроелементів, які корисні не тільки для продовження життя, а й для поліпшення її якості. У них також багато антиоксидантів, які прекрасно допомагають захистити організм від вільних радикалів, а особливі речовини антоціани, які в них містяться, сприяють нормальній роботі мозку і м'язових тканин.

 

4. Темний шоколад

Темні види шоколаду мають потужну протизапальну дію завдяки вмісту в них особливих речовин - флавоноїдів. Також є в ньому і антиоксиданти, які запобігають розвитку тромбів. Крім того, шоколад - відмінна профілактика старіння і загибелі клітин.

 

5. Помідори

У помідорах міститься унікальна речовина лікопін - один з найсильніших антиоксидантів. Вже давно доведено, що цей елемент допомагає захистити організм від різних видів раку, а також хвороб серця.

 

6. Буряк

Буряк у великій кількісті містить бетаїн. Доведено, що ця речовина знижує ризик розвитку аденоми передміхурової залози, а також колоректального раку. Також він сприяє гарному стану шкіри, оскільки прекрасно зволожує і тонізує.

 

 7. Волоські горіхи

Ці горішки - чудове джерело альфа-лінолевої кислоти - одного з видів поліненасичених жирних кислот. Присутність в організмі даних речовин допомагає запобігти атеросклерозу, посилити кровообіг і, звичайно, стимулювати роботу мозку (подивіться на форму ядра волоського горіха). Вживання горішків допомагає знизити в організмі запальні процеси, поліпшити харчування тканин і нормалізувати обмінні процеси.

 

Як ми можемо бачити, для того щоб організувати собі правильне здорове харчування, ми зовсім не зобов'язані шукати рідкісні продукти із закордонних країв. Все, що потрібно - відмовитися від шкідливої ​​їжі, замінивши її в своєму раціоні корисними натуральними продуктами. Тим більше навесні, коли на грядках і прилавках в великих кількостях з'являються натуральні, смачні і корисні джерела вітамінів та інших корисних речовин.

Повернутись