Залишити відгук про аптеку5 секретів догляду за руками

1. Використовуйте для миття рук рідке, а не звичайне тверде мило.

 

По-перше, воно не пересушує шкіру. По-друге, завдяки спеціальному дозатору ним дуже зручно користуватися, і ви зможете назавжди забути про розмокле в мильниці або слизькому і вічно вистрибующому з рук шматку мила.

 

2. Щоб шкіра рук була м'якою і ніжною, кілька разів на тиждень відлущуйте ороговілі ділянки.

 

Найкраще робити це за допомогою скрабу для тіла, коли ви приймаєте ванну або після спеціальних ванночок для рук.

 

3. Намагайтеся користуватися кремом для рук не рідше двох разів на день.

 

Особливо це важливо взимку, коли через різкі перепади температури шкіра не тільки стає сухішою, а й часто починає тріскатися.

 

4. Займайтесь домашньою роботою (пранням, миттям посуду і т. п.) тільки в гумових рукавичках.

 

Якщо ж рукавичок у вас немає або вам незручно в них працювати, можна використовувати будь-який жирний крем (типу традиційного силіконового). Він покриє шкіру рук захисною плівкою і убереже її від руйнівного впливу домашньої хімії або води.

 

5. Приблизно 1-2 рази в тиждень необхідно робити маски, які забезпечують більш інтенсивне живлення шкіри рук.

 

Для цього ви можете використовувати як спеціальний крем для рук, так і будь-який живильний. Існує кілька варіантів масок. Найпростіший спосіб - нанести крем товстим шаром і змити через 10-15 хвилин. Збільшити ефективність такої маски можна, надівши, як тільки крем трохи вбереться, бавовняні рукавички. До речі, якщо поверх них ви надягнете гумові, то зможете зайнятися будь-якої домашньої роботою. Але найефективнішим способом вважається нанесення маски з крему на ніч.

Повернутись