Залишити відгук про аптекуМи оновили сайт мережі аптек у Вінниці Євроаптека

Мережа аптек у Вінниці, яка відома усім мешканцям під назвою «Євроаптека», нещодавно закінчила масштабне оновлення свого корпоративного сайту та має честь представити його нашім постійним клієнтам та відвідувачам. Ми сподіваємось, що ті нововведення, які були реалізовані на новій версії сайту мережі, стануть до вподоби і ще більше покращать роботу нашої компанії.

Кожна мережа аптек у Вінниці, Києві, або у будь-якому місті України не стоїть на місці і постійно розвивається. Розширюється запропонований асортимент, з’являються нові види послуг та напрямків діяльності, відкриваються нові філіали. Усе це повинно бути відображено на сайті, щоб дати можливість вдосконалити його роботу і покращити інформованість існуючих та майбутніх клієнтів.

Окрім цього, існує ціла низка заходів, що стосуються загальної взаємодії сайту з сучасним Інтернет суспільством. Сайт має постійно оновлюватися, змінювати та покращувати так зване юзибіліті, залучати нових відвідувачів та взагалі становитися ближче до всіх, кому він потрібен. Усе це і враховувала наша мережа аптек у Вінниці, приймаючи рішення щодо розроблення та запуску нової версії сайту.

Змін було зроблено забагато. Ті, хто відвідують наш сайт більш-менш постійно, зразу звернуть увагу на покращення швидкості роботи і на простоти доступу до різноманітної інформації. Додатково ми розробили і доповнили сайт деякими новими сторінками, які стануть в пригоді нашим відвідувачам. Наприклад, ми починаємо більш ретельно ознайомлювати наших клієнтів з новинами компанії, новими надходженнями, акціями та іншими заходами. На сайті з’явилась навіть фотогалерея, в якій буде зібрано багато цікавих світлин, що стосуються, як нашої мережі аптек у Вінниці, так і взагалі фармацевтичного ринку країни.

Україна – багатонаціональна країна. І відтепер наш сайт також став двомовним. Якщо Ви бажаєте, то можете отримувати інформацію на державній - українській мові або російській мові. Усі матеріали, представлені на сайті мережі «Євроаптека» у місті Вінниця, ретельно перекладено кваліфікованими спеціалістами, і у Вас не буде виникати відчуття автоматичного гуглоперекладу.

Усіх змін не можливо описати, та і в цьому нема ніякої потреби. Сайт постійно вдосконалюється, щоб надати можливість бути не тільки цікавим, але й корисним та допомагати роботі мережі аптек у Вінниці, її відвідувачам та клієнтам.

Є в нас і одне прохання. Шановні клієнти, якщо протягом відвідування нашого сайту, Ви знайдете якісь незручності в роботі або у Вас будуть від окремі пропозиції щодо покращення та розширення запропонованої інформації – будь ласка, повідомте нас про це.

Повернутись