Залишити відгук про аптекуКорисний сніданок

Сніданок є найважливішим прийомом їжі. Однак щоб зарядитися енергією і насититися до обіду, необхідно вживати правильні продукти. Експерти радять відмовитися від їжі з високим вмістом цукру і жиру, а віддавати перевагу білку і клітковині.

1. Вівсяна каша

У ній міститься бета-глюкан - біологічно активна сполука, яка допомагає людині довше залишатися ситим і знижувати рівень холестерину. Каша багата антиоксидантами, омега-3 жирними кислотами, фолієвою кислотою і калієм.

2. Банани

Цей фрукт допоможе зробити ваш перший прийом їжі максимально поживним. У ньому міститься резистентний крохмаль, стійкий до впливу травних соків. З цієї причини він переміщається по організму без змін, що допомагає підтримувати здоров'я травного тракту. Банани також є відмінним джерелом калію, який сприяє нормалізації кров'яного тиску.

3. Горіхи і горіхове масло

Якщо людина не їсть продукти тваринного походження, то найкращий спосіб отримати достатню кількість білку - вживати горіхи. У них також містяться антиоксиданти, магній, калій і корисні для серця жири.

4. Кава

Цей напій воліє пити вранці велика кількість людей, оскільки завдяки кофеїну людина швидко прокидається і стає бадьорою. Антиоксиданти, які в ньому містяться, борються із запаленням. Крім того, вчені прийшли до висновку, що кава може знижувати ризик розвитку діабету II типу та покращувати метаболізм глюкози.

5. Ягоди

Чорниця, полуниця, малина і ожина - відмінний спосіб почати ранок. Вони низькокалорійні, містять велику кількість клітковини і антиоксидантів.

6. Насіння льону

Це насіння багате омега-3 жирними кислотами, білком і клітковиною. Вони сприяють зниженню рівня холестерину в крові та чутливості до інсуліну, зниження рівня цукру в крові і навіть захисту від раку молочної залози.

7. Грецький йогурт

Цей продукт є ще одним джерелом білку, який можна вживати вранці. Він також містить кальцій і пробіотики, які допомагають підтримувати здоров'я кишечника і нормальне функціонування імунної системи.

8. Чай

Зелений чай вважається найкориснішим, хоча в чорному і білому чаї також містяться антиоксиданти. Зелений чай допомагає боротися із зайвою вагою.

9. Сир

Завдяки високому вмісту білку, цей продукт, як і яйця, допомагає людині залишатися ситою протягом тривалого часу. Він багатий вітаміном В, вітаміном А і кальцієм. Його можна їсти, додаючи фрукти або горіхи.

10. Яйця

Це найбільш популярний варіант сніданку. Яйця дуже поживні і містять високоякісний білок. Деякі люди відносять яйця до нездорової їжі з-за високого вмісту холестерину. Однак дослідження показало, що подібний продукт не впливає на рівень поганого холестерину. Навпаки, під час експерименту вдалося виявити, що у людей з високим ризиком розвитку цукрового діабету II типу та серцево-судинних захворювань вживання яєць призвело до нормалізації рівня холестерину в крові.

Повернутись