Залишити відгук про аптекуКонтактні лінзи

Копійка, як відомо, має дві сторони. Все має як плюси так і мінуси Сьогодні ми поговоримо про такий спосіб корекції зору, як контактні лінзи.

Переваги і плюси

Контактні лінзи сьогодні дуже популярні, оскільки є найкращим способом корекції зору за будь-яких його дефектів. За допомогою них можна досягти стовідсоткового зору при високих показниках діоптрій (як плюс, так і мінус), а також при астигматизмі та інших захворюваннях ока. У багатьох випадках лінзи показані тоді, коли окуляри вже не в силах впоратися зі зниженням зору або набувають масивного вигляду.

Крім того, контактні лінзи забезпечують природний зір. Адже окуляри істотно зрізують кут зору за рахунок своєї конструкції, а ось при носінні лінз очі бачать навколишній світ цілком природно.

До переваг контактних лінз можна віднести їх комфорт під час носіння. Вони не пітніють і не замерзають взимку, на них не залишаються потьоки під час дощу і не утворюються плями від пальців у жарку пору.
В них можна займатися спортом (практично будь-яким), не боячись ушкоджень. А ще очі досить швидко звикають до лінз: зовсім не відчувається сторонній предмет і не болить голова.

Негативні сторони

Насправді їх не так вже й багато, але це все суто індивідуально. Особливо чутливі очі довго не можуть звикнути до стороннього предмету, хоча лінзи дуже тонкі і тримаються на поверхні ока за рахунок поверхневого натягу.

Лінзи можуть викликати сльозотечу, чутливість, сухість ока і світлобоязнь. Але тільки в тому випадку, якщо за ними неправильно доглядати, неправильно надягати або надягати брудними руками. Контактні лінзи потребують 
більш ретельного догляду, ніж окуляри. Їх необхідно тримати в розчині, час від часу очищати в спеціальному приладі, регулярно міняти на нові та свіжі пари. А ще строго дотримуватися рекомендованого часу носіння: якщо лікар сказав, 
що можна чотири години на день, то краще так і зробити. Якщо прислухатися до порад офтальмолога, то неприємностей можна уникнути.

 

Повернутись