Залишити відгук про аптекуКамені в нирках: названий напій, який провокує їх появу

Чому не можна пити готовий холодний чай.

Багато дітей і їх батьків вважають холодний чай з пляшок менш шкідливим напоєм, ніж солодка газована вода. Але лікарі з цим не згодні.

 

Такий напій досить шкідливий.

 

У складі холодного чаю з пляшки чимало добавок, які не є корисними для дитячого організму. Але його шкода визначається не тільки цим.

 

Американські вчені провели експеримент, який довів, що в таких чаях міститься чимала кількість оксалатів, а значить цей шкідливий напій може стати причиною утворення каменів в нирках.

 

І чим раніше дитина долучиться до таких напоїв, тим швидше у нього розвинеться сечокам'яна хвороба. Дорослі - не виняток.

 

Кому особливо небезпечний цей напій?

 

Особливо небезпечний цей напій для тих людей, хто знаходиться в групі ризику. Схильність до сечокам'яної хвороби може мати генетичне коріння, залежатиме від особливості харчування, водного режиму та іншого. Якщо в родині у когось були камені в нирках, то холодний чай повинен бути під забороною.

 

Небезпечно пити його на тлі зневоднення або малого вживання чистої води.

 

Спрагу завжди потрібно перемагати тільки за допомогою води (можна з лимоном), а всі інші напої підходять як допоміжний засіб і для інших цілей.

 

До слова, навіть домашній холодний чай містить оксалати та інші шкідливі речовини, тому його не слід пити регулярно. Особливо якщо ви помітили на поверхні напою плівку.

 

В якості профілактики сечокам'яної хвороби лікарі рекомендують воду з лимоном. У ньому містяться цитрати, які перешкоджають утворенню каменів в нирках.

 

Якби там не було, холодний чай з пляшок не повинен бути в раціоні дітей в якості частого напою.

Повернутись