Залишити відгук про аптекуВчені назвали фрукт, який допомагає нормалізувати тиск.

Американські вчені стверджують, що один з фруктів в нашому раціоні здатний стабілізувати артеріальний тиск. Несподівано, але факт!

Фахівці з Колорадо провели дослідження, в результаті якого отримали результат - груші здатні допомогти людям, що страждають метаболічним синдромом.

 Метаболічний синдром - це порушення обміну речовин, яке вказує на те, що у людини підвищений ризик серцево-судинних захворювань і діабету.

За даними лікарів, у людей з таким діагнозом швидше розвиваються вікові зміни судин і схильність до підвищення артеріального тиску.

 Плоди груші містять цукор: глюкозу, фруктозу, сахарозу, вітаміни А, В1, В2, Е, Р, РР, С, каротин, фолієву кислоту, катехіни, азотисті речовини, пектини, мінеральні солі заліза, марганцю, йоду, кобальту, міді, калію, молібдену, кальцію, дубильні речовини, клітковину. Всього одна груша в добу середніх розмірів здатна покрити потребу нашого організму в харчових волокнах на 26%.

У дослідженні, яке було проведене вченими з Університету Колорадо, взяли участь 120 осіб, які мають ті чи інші симптоми метаболічного синдрому, в віковому діапазоні від 45 до 65 років.

 Частина добровольців кожен день з'їдала по 2 груші невеликих розмірів, близько 176 грамів, а друга частина вживала 60 грамів компоту з ароматом груші, насправді, має ефект плацебо. Експеримент проводили протягом трьох місяців.

 За підсумками експерименту, у 57 добровольців, які вживають груші щодня, показники артеріального тиску стали нижче рівня, зафіксованого на початку дослідження, а у решти піддослідних змін не відбулося.

Повернутись