Залишити відгук про аптекуГостьова книга

16-12-2023
Олена

Дякую працівникам аптеки, по вул. Оводова, що долучились до збору ліків хлопцям на передову! Ми обов'язково переможемо!

14-02-2022
Елена

14 февраля в 19.30 была в аптеке на Оводова, 15. К сожалению, не спросила имя фармацевта. Сейчас не часто встречаются такие отзывчивые и хорошие люди. Сегодня у меня был ужасный день, но в конце дня мне встретился прекрасный человек. Спасибо ей за обслуживание и внимание! С уважением, Игонина Елена.

22-06-2020
Скорбатюк Алена

Огромная благодарность аптекарям с аптеки по ул.Киевская 62. Что пошли на встречу и сделали бронь на часик, мы все забрали! Очень приятные девочки!! Здоровья Вам!!! Спасибо!! (брали тулусол 2шт и иглу спинальную)

26-09-2018
ЮРИЙ

ОЧЕНЬ ХОРОШИЙ КОЛЛЕКТИВ ПРИЯТНЫЕ КАССИРЫ ВСЕГДА ПРЕДЛОЖАТ ЧТО НАДО ОБСЛУЖИВАНИЕ СУПЕР (РЕКОМЕНДУЮ ВСЕМ ЕВРО-АПТЕКУ)ВСЕГДА УЛЫБАЮТСЯ РАДЫ ВИДЕТЬ

05-02-2018
Валентина

Розумні ціни, гарне обслуговування, можна замовити ліки при необхідності(я замовляла - вчасно отримала), подобається дисконтна програма! Але є одне "але" :чому при розрахунку карткою Приватбанку не діє дисконтна знижка картки Євроаптеки навіть якщо сума накопичення велика 5 - 6%? Я розумію, що отримую бонус від Привату, але в одного аптекаря в цій аптеці можна розрахуватись і Приватівською карткою і діє дисконтна Євроаптеки, а у іншого - ні?? Да, ще один плюс: можна відслідкувати наявність ліків в аптеці онлайн - це дууууже зручно, одразу і ціну знаєш!!! Молодці так тримати!!!

Відповідь:

Дякуємо за відгук. Ми працюємо та розвиваємось для Вас.

21-01-2018
Левицька Наталія

Доброго дня! Нещодавно в смт Тростянець відкрилась ваша аптека. Обслуговування і асортимент на гарному рівні. Замовляла препарат, якого не було на той момент - доставка оперативна - на наступний же день. Так тримати! Дякую.